I EDYCJA FESTIWALU PIOSENKI RELIGIJNEJ 'CHWALMY PANA’ W JAŚKOWICACH.

3 maja 2017r. w sali Domu Ludowego odbyła się I Edycja Festiwalu Piosenki Religijnej „Chwalmy Pana” zorganizowanego przez grupę młodzieżową z Jaśkowic pod przewodnictwem Doroty i Moniki Galos.
Dorota Galos przywitała wszystkich uczestników, gości oraz mieszkańców Jaśkowic przybyłych na Festiwal a także powitała Sołtysa Jaśkowic Pana Józefa Tomczaka, proboszcza księdza Teofila Rapacza i Radną Jaśkowic Ewę Masłowską.
Patronat honorowy objął Sołtys Jaśkowic Józef Tomczak.
Patronat medialny; promotor.biz
W konkursie udział wzięli;
schola z Pozowic
schola z Brzeźnicy
schola z Jaśkowic
Trio z Pozowic
Daria Śliwa z Jaśkowic
Aleksandra Żmuda z Zelczyny
Mikołaj Knapik z Jaśkowic
Natalia Figuła z Jaśkowic.

Występy oceniało jury w składzie;
Łukasz Lelek – przewodniczący
członkowie;
Monika Galos i Józef Tomczak
Wszystkie występy były nagrodzone rzęsistymi oklaskami przez licznie przybyłą publiczność.
Po naradzie jury ogłosiło, że wszyscy uczestnicy są zwycięzcami.
Naprawdę trudno było ocenić i wybrać zwycięzcę, gdyż wszyscy zaprezentowali się fantastycznie stwierdził członek jury Pan Józef Tomczak.
Nagrodzono wszystkich uczestników drobnymi upominkami, dyplomami a także każda schola otrzymała wyróżnienie w postaci pucharu, uczestnicy otrzymali dyplomy, słuchawki, upominki, karty pamięci, pendrive.
Nagrodę specjalną w postaci biletu całodziennego dla 2 osób ( uczestnik + rodzic) do Energylandii w Zatorze ufundował Sołtys Jaśkowic dla Darii Śliwy z Jaśkowic.

Pani Dorota Galos, główna organizatorka Festiwalu bardzo serdecznie podziękowała wszystkim uczestnikom za wspaniałe występy, mieszkańcom i gościom za przybycie i już zaprosiła na II Edycję Festiwalu w przyszłym roku.

Sołtys Jaśkowic
Józef Tomczak

Dodaj komentarz