Paszport Udziałowca Kultury

Paszport Udziałowca Kultury to dokument potwierdzający udział w wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez Centrum Kultury i Sportu w Skawinie i sposób na zdobycie wielu bonusów.

Jak zdobyć PUK?

To proste, wystarczy przyjść na jedną z naszych imprez. Dokument jest do odbioru podczas wydarzeń kulturalnych organizowanych przez CKiS w skawińskim Pałacyku „Sokół” i Dworze Dzieduszyckich w Radziszowie. Właścicielem PUK może zostać każda osoba dorosła, niezależnie od miejsca zamieszkania. Karty PUK rozdajemy do 30 września lub do wyczerpania zapasów.

Mam PUK i co dalej?

Paszport Udziałowcy Kultury jest kartą, na której obecność na naszych wydarzeniach potwierdzana jest pieczątką. Wystarczy więc uczestniczyć w spektaklach, koncertach czy prelekcjach, okazywać PUK i zbierać pieczątki. Tylko tyle!  Czas na zbieranie pieczątek upływa 10 grudnia 2018 roku.

A nagrody?

Już 5 zebranych pieczątek gwarantuje otrzymanie zestawu gadżetów CKiS. Kolejne 5 pieczątek to pięć wejściówek na Basen Camena w bardzo atrakcyjnej cenie 1 zł za sztukę. Ostatnie 5 pieczątek (czyli zebranie w sumie 15 pieczątek) upoważnia do odebrania podwójnego zaproszenia na Noworoczny Koncert Galowy „SkaVienna 2019” za zaledwie… 1 zł. To nie lada okazja, ponieważ nasze Koncerty Noworoczne cieszą się ogromna popularnością, a bilety na to wydarzenie rozchodzą się błyskawicznie.

źródło: ckis.pl