Relacja z Dyskoteki pod gwiazdami na zakończenie wakacji 2016.

Impreza została zorganizowana 20 i 21 sierpnia 2016r. przez Sołtysa i Radę Sołecką przy wydatnej pomocy Klubu Seniora w Jaśkowicach i druhów OSP.\r\n\r\nNa załączonych zdjęciach przedstawiamy relacje zarówno z przygotowań do imprezy jak i też pokazujemy relację z zabaw.\r\n\r\nNowa scena już czeka na pierwsze tańce.\r\n\r\nPiękne nowe parasole Stowarzyszenia Sołeckiego przygotowane.\r\n\r\nDmuchańce dla dzieci, basen wodny.\r\n\r\nBył oscypek z żurawiną, bufet obficie zaopatrzony, grill, piwo, wieczorem zabawa.\r\n\r\nAtrakcje dla dzieci, gry z nagrodami dla dzieci, basen wodny, zameczek,  zabawa taneczna do 23 przy muzyce zespołu Quanto z Przytkowic.\r\n\r\nPierwszy dzień dyskoteki w Jaśkowicach już za nami.\r\n\r\nZakończyliśmy imprezę o 4 nad ranem.\r\n\r\nDziękuję wszystkim mieszkańcom i gościom za świetną zabawę.\r\n\r\nDzisiaj o ile dopisze pogoda mamy zaplanowany drugi dzień pikniku.\r\n\r\nZaczynamy od ok. godz. 15.\r\n\r\nOkoło 16 na stawie pokaz strażacki.( rozcinanie samochodu, podpalenie i gaszenie.\r\n\r\nW międzyczasie atrakcje dla dzieci, zamek dmuchany, basen wodny.\r\n\r\nOd ok. 17 lub 18 zabawa taneczna do ok. 22.\r\n

W drugim dniu imprezy na zakończenie wakacji pogoda trochę pokrzyżowała plany.

\r\n

Jednakże ponad 100 osób, pomimo ulewy przyszło na zabawę.

\r\n

Mieszkańcy i goście świetnie się bawili na nowej scenie, gdzie przygrywał zespół QUANTO z Przytkowic.

\r\n

Dochód z imprezy zostanie przeznaczony zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami na zakup stołów biesiadnych.

\r\n

Chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim mieszkańcom, sponsorom za jakikolwiek wkład przy przygotowywaniu dwudniowej zabawy.

\r\n

Sołtys wraz z Radą Sołecką bardzo dziękuję i do zobaczenia za rok na III edycji pikniku rodzinnego na zakończenie wakacji  Sołtys wraz z Radą Sołecką w Jaśkowicach bardzo serdecznie dziękuję GRUPIE MASPEX WADOWICE za udzieloną pomoc przy organizacji dwudniowej imprezy biesiadnej na zakończenie wakacji.

\r\n

Dziękujemy za otrzymane napoje i soki oraz za użyczenie nam parasoli oraz stołów biesiadnych.

\r\n

Bardzo serdecznie dziękuję druhom Ochotniczej Straży Pożarnej w Jaśkowicach za pomoc przy organizacji dwudniowej imprezy biesiadnej.

\r\n

Wasza pomoc przy przewożeniu nowej sceny, nowych parasoli, pomoc przy składaniu namiotów, sceny jest nieoceniona.

\r\n

Szczególne podziękowania dla Pań z Klubu Seniora w Jaśkowicach. Zawsze można na Was liczyć.

\r\n

W imieniu swoim i rady Sołeckiej bardzo Wam za to dziękuje.

\r\n

 Sołtys Jaśkowic

Dodaj komentarz